Dializy gościnne

Przewlekła choroba nerek i leczenie hemodializami nie oznacza końca podróżowania. Lecząc się w DaVita możesz skorzystać z dializ gościnnych w całym kraju. Nasze ośrodki znajdziesz w 63 lokalizacjach. Lubisz wypoczywać nad morzem, jeziorem lub w górach? Oto kilka miejscowości, w których DaVita zaprasza do swoich stacji dializ. W każdej z nich możesz liczyć na bezpieczne i wysokiej jakości leczenie. 

Kołobrzeg

Jedno z najpiękniejszych miast na polskim wybrzeżu. Szerokie, piaszczyste plaże, robiące wrażenie molo, długa promenada wydmowa, latarnia morska z widokiem na całe miasto, największy w Polsce port. W Kołobrzegu nie sposób się nudzić i można naprawdę wypocząć. Znajdziesz tam aż dwa nasze ośrodki, na ulicy Jedności lub Łopuskiego. 

Dowiedz się więcej

Malbork

Pięknie położone miasto z niesamowitą historią. Jego wizytówką jest oczywiście wielka twierdza krzyżacka, której historia sięga XIII wieku. Nieszablonowa architektura, wspaniałe zakątki na starówce, miejskie kąpielisko, rejsy po Nogacie, park ruchomych dinozaurów. Te i inne atrakcje czekają na Ciebie w Malborku. A naszą stację znajdziesz tam na ulicy Armii Krajowej. 

Dowiedz się więcej

Grajewo

Każdy miłośnik Mazur i przyrody doskonale tu odpocznie. Sąsiedztwo jezior, przepływająca przez miasto rzeka, rozpościerający się nieopodal Biebrzański Park Narodowy. A w samym Grajewie tak nietuzinkowe miejsca jak… Muzeum Mleka. W mieście ciekawie spędzisz czas, a na zabiegi zapraszamy Cię do naszego ośrodka na ulicę Konstytucji 3 Maja.

Dowiedz się więcej

Ustroń

Malowniczo położone miasto w Beskidzie Śląskim, które sąsiaduje ze Szczyrkiem i Wisłą. Lubisz spacery, wędrówki po górach, wycieczki rowerowe? Ustroń ma do zaproponowania wiele ciekawych tras. Z wizyty w tym mieście będą też zadowoleni kajakarze i lotniarze. W Ustroniu czeka na Ciebie wiele atrakcji, a naszą placówkę znajdziesz na ulicy Sanatoryjnej. 

Dowiedz się więcej

Zakopane

W stolicy polskich Tatr czekamy na Ciebie na ulicy Balzera. A między zabiegami? Spacery po Krupówkach, wycieczki nad Morskie Oko, wjazd na Gubałówkę, podziwianie tradycyjnej góralskiej zabudowy. Wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie w Zakopanem. 

Dowiedz się więcej

DaVita posiada też swoje ośrodki w 9 innych krajach na świecie:

Arabii Saudyjskiej, Brazylii, Chinach, Kolumbii, Niemczech, Malezji, Portugalii, Wielkiej Brytanii, USA. Więcej o nich dowiesz się z tej strony. 

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej