19/10/2023

Szymon Brzósko o piątce nefrologicznej na Forum Rynku Zdrowia

Podczas XIX Forum Rynku Zdrowia dr hab. n. med. Szymon Brzósko kierujący pracami zespołów medycznych w DaVita Polska przedstawił „Piątkę nefrologiczną – 5 zmian, które są konieczne w nefrologii i dializoterapii". To zmiany, które zdaniem DaVita, mogą podnieść jakość opieki nad pacjentem nefrologicznym w naszym kraju. [VIDEO]


Konferencja Forum Rynku Zdrowia, organizowana co roku przez Grupę PTWP, zyskała rangę jednego z najbardziej opiniotwórczych spotkań dotyczących systemu opieki zdrowotnej w Polsce. W programie dwudniowej konferencji zaplanowano ponad 30 sesji i wydarzeń.

W tym roku wzięliśmy udział w zdrowotnym hyde parku. To miejsce, gdzie przedstawiciele różnych środowisk związanych z ochroną zdrowia mogą pokazać swój pomysł na zmiany w opiece zdrowotnej.

Szymon Brzósko, dyrektor medyczny DaVita Polska, przedstawił pięć konkretnych rozwiązań, które mogą pomóc usprawnić opiekę nad pacjentem z przewlekłą chorobą nerek (PChN) w Polsce.

W DaVita chcemy dzielić się dobrymi praktykami w leczeniu chorych, opartymi o aktualną wiedzę kliniczną, z dbałością o bezpieczeństwo pacjenta i ciągłą poprawę jakości usług. Nefrologiczna piątka pokazuje, w jakim kierunku przeorganizować system, aby optymalnie wspierać osoby chorujące na nerki.

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Szymona Brzósko podczas Zdrowotnego hyde parku:


Poprzedni artykuł
Wszystkie artykuły
Następny artykuł

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej